Powered by ZigaForm version 3.9.4.9 skip to Main Content

نرخ انواع ترجمه

ترجمه متن

گروه ترجمه اوبرست با در اختیار داشتن مترجمین متخصص در ۱۵ زبان زنده دنیا خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه داده و برای بقیه زبان های زنده ی دنیا با هماهنگی تلفنی آماده ی خدمت میباشد.

کلیه متون بصورت تایپ شده (فایل ورد) و با 48 ساعت گارانتی بازپرداخت در صورت تایید تیم بازبینی تحویل می گردند. همچنین امکان استعلام قیمت بر حسب کلمه بصورت آنلاین وجود دارد.

قیمت ترجمه متن انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی
تعداد روز و تخفیف ترجمه

ترجمه و تهیه مدارک تحصیلی و شغلی

گروه ترجمه و تولید محتوای اوبرست توانایی تهیه و تنظیم مدارک تحصیلی و شغلی را با بهترین کیفت و کاملا هماهنگ با خواسته های شما را داراست.

تهیه رزومه، ترجمه رزومه

ترجمه صوتی-تصویری

گروه ترجمه و تولید محتوای اوبرست با بهره‌گیری از مترجمین متخصص خود  آماده ارائه ی حرفه ای این نوع ترجمه به متقاضیان محترم میباشد:

  1. پیاده سازی ترجمه گفتاری بر روی فیلم
  2. پیاده سازی فایل های صوتی ،موسیقی و خبری
  3. پیاده سازی ترجمه به صورت زیرنویس
ترجمه فیلم، ترجمه ویدیو، ترجمه زیرنویس

اعزام مترجم همزمان

گروه ترجمه اوبرست این امکان را برای شما فراهم نموده است که از طریق شبکه های ارتباطی تلفنی و یا ویدئویی واسط ارتباط شما و مخاطبانتان در هر گوشه از دنیا باشد.

همچنین بنا به درخواست شما امکان اعزام  مترجم مسلط به امر ترجمه همزمان و مکاتبات اداری و تجاری به عنوان مترجم همراه در ملاقات های تجاری ، سمینار ها و نمایشگاه ها و یا  اعزام مترجم برای سفرهای داخل و خارج از کشور نیز میسر میباشد.

قیمت اعزام مترجم همزمان

نرخ تولید محتوی

گروه ترجمه و تولید محتوای اوبرست بصورت کاملا حرفه ای و با تامین نیاز و نظر شما به ترجمه و بومی سازی هر گونه وب سایت چه بصورت صفحات با متن ثابت (Static) (مانند فروشگاه‌های آنلاین) و یا بطور تخصصی تر در وب سایت های پیچیده ی پویا (مانند وبسایت‌های خبری) میپردازد؛ حتی مدیران کانال های تلگرامی یا اکانت های اینستاگرام نیز می‌توانند برای فراهم آوری مطلب و بروزرسانی همیشگی از پلن های مناسب تولید محتوای ما استفاده کنند.

ما به شما یک راهبرد جامع جهت بومی سازی پلتفرم مورد نظرتان (تا جایی که جستجوی بهینه و تعداد بازدید حقیقی روزانه وب سایتتان افزایش پیدا کند) بصورت قراردادی، پیمانکاری و … ارائه می دهیم.

برای عقد قرارداد و اطلاع از نحوه ی قیمت گذاری از طریق صفحه ی «ارتباط با ما» در ارتباط باشید.

تولید محتوی کانال تلگرام، تولید محتوی سایت، تولید محتوی فروشگاه

نرخ ویراستاری

اگر نویسنده ی کتاب یا مقاله اید و بدنبال ویرایش و استانداردسازی متون خود هستید، می‌توانید از پلان های مختلف ما برای کار خود بهره‌مند شوید و متون خود را به بهترین شکل ویرایش و روان‌سازی کنید.

 

ویرایش مقاله ISI، ISC
Back To Top